0
0,00 

Žiadne produkty v košíku.

Chcete ochutnať Gentlejam? Rozdávame 210 vzoriek firemným zákazníkom

Sledujete nás dlhšie a rozmýšľate nad tým, že by ste nás mali tento rok ako firemný darček? Tak využite príležitosť a vypýtajte si od nás po tri vzorky z džemov a omáčok Gentlejam.

Gentlejam_darcek_pre_firmy

Gentlejam- džemy a omáčky s prémiovým alkoholom

Zabudnite na klasické džemy a omáčky. Naše produkty sú vizuálny a gurmánsky zážitok a pravdou je, že ulahodíme aj najnáročnejším gurmánom. Veď uznajte, videli ste niekoho pridávať do džemov 12- ročné Diplomático rum, Hendrick´s gin, Bruichladdich škótsku whiskey či Metaxu Private Reserva?

Takú kvalitu produktov akú máme my nenájdete široko-ďaleko. Nepoužívame žiadne éčka a v produktoch máme absolútne nadštandardný podiel ovocnej zložky (až 199g na 100g produktu). Navyše, dizajn samotných produktov a darčekových balení je viac než príťažlivý. Posúďte sami ????. Viete si predstaviť produkty Gentlejam ako darčeky pre firmy na Vianoce alebo ako darčekové predmety pre obchodných partnerov alebo zamestnancov? Vieme vám pripraviť niekoľko možností, ako na Gentlejam vložíte logo svojej firmy. Čítajte ďalej ????.

gentlejam-darceky-pre-firmy-na-vianoce

Kto stojí za značkou Gentlejam?

Iveta Hrabovská, mladá dáma, ktorá sa rozhodla opustiť veľký korporát a kariérnu prácu a rozhodla sa spolu s manželom Matejom vytvoriť na Slovensku nové gastronomické darčeky pre firmy nielen na Vianoce. Ivetka všetky receptúry tvorí a Matej ich schvaľuje. Ako sami tvrdia, do predaja nejde nič, s čím nie sú na 100% spokojní.

Aha, to sú oni ????.

gentlejam-gastrozazitok

Spokojní zákazníci, ktorí už vyskúšali Gentlejam ako darčeky pre firmy

Gentlejam je slovenská značka, ktorá ako prvá na svete spravila z džemu exkluzívny darčekový produkt, ktorý zaujme nie len svojím dizajnom, ale aj chuťou. Pýši sa niekoľkými celosvetovými oceneniami či už zo súťaže Great taste, alebo zo svetovej gastro súťaže v Azerbajdžane. S hrdosťou môžeme povedať, že si získal priazeň mnohých veľkých firiem, ktoré vyskúšali darčeky pre firmy od nás. Aj toto sú naši spokojní zákazníci, ktorí nám dali zelenú a zvolili si Gentlejam ako originálny darček pre obchodných partnerov, alebo klientov ????.

Darčeky pre firmy vám môžeme personalizovať a dáme vám špeciálne veľkoobchodné ceny

Máte klientov, ktorí chcú mať svoje logo na darčekových baleniach alebo dokonca samotných produktoch? Žiaden problém. Veľmi decentne a s dôrazom na celkový dizajn Gentlejam umiestnime logo firmy na jednu stranu samotného produktu alebo darčekového balenia. Dokonca vám vytvoríme grafický návrh úplne zadarmo aby ste mohli naše darčeky pre firmy odprezentovať klientovi. Ak si u nás objednáte minimálne 30 ks produktov, dáme vám veľkoobchodné ceny. Navyše, pre reklamné agentúry máme špeciálne ceny.

darcek-pre-firmy-na-vianoce-Gentlejam

Zašleme vám vzorky Gentlejam na ochutnanie

Stále sa neviete rozhodnúť, či dať Gentlejam zelenú a získať tak zapamätateľné darčeky pre vašu firmu? Myslíme, že po ochutnaní budete mať jasnejšie. Radi vám preto zašleme tri vzorky produktov, ktoré sme vytvorili špeciálne pre túto ponuku. Ak vyplníte formulár nižšie, zašleme vám vzorky z týchto produktov:
???? Medvedia túžba- Čučoriedkový džem s portským vínom
???? Rozmarná malina- Malinový džem s rozmarínom a kubánskym rumom
???? Baristova višňa- Višňový džem s kávou a Metaxou Private Reserva

Máte ešte dve minútky? V tom prípade si pozrite krátke video, ktoré sme vytvorili špeciálne pre vás ????.

Chcete zaslať tri vzorky produktov Gentlejam? Je to také jednoduché!
Stačí, ak vyplníte formulár nižšie a do pár dní budete mať Gentlejam u seba.
POZOR: K dispozícii máme iba 210 vzoriek, takže potešíme iba prvých 70 firiem, ktoré sa nám ozvú :).