Jackova Jahoda

(4)
zobraziť hodnotenia

Tento džem vytvoril šéfkuchár, Milo Pabiš, v rámci edície “Gentlejam od TOP šéfkuchárov”. Je výnimočný svojou netradičnou whiskey vôňou, ktorá krásne celý produkty dotvára. Milo spojil chuť jahôd a rebarbory, doladil ju chuťou BIO bourbon vanilky z Madagaskaru a na záver všetko vyladil Jack Daniel´s Single Barrel – Tennessee whiskey, ktorá ešte pred umiestnením do čerstvo vypálených dubových sudov prekvapkáva tri metre hrubou vrstvou dreveného uhlia.

Zobraziť viac
 • Kupujete darček?

  V ponuke máme tieto prémiové kazetky a kartičky:

Vaša cena

23,50 

19,58  bez dph
Skladom

Ochutnajte produkt na diaľku:

Vybrané hodnotenia:

Zobraziť všetky hodnotenia

Jozef

Chuť skvelá, tá whisky je tam krásne cítiť. Milovníci whisky si prídu na svoje.

Michaela Lieskovská

Výborný jam!

Popis

Džem je sladší, a to aj po samotnej whiskey, ktorá je príjemná, s citrusovým nádychom a cereálnou sladkosťou. Džem je menej alkoholický, ako zvyšné tri produkty z edície a konzistencia je jemne hustá.

Šéfkuchár Milo Pabiš odporúča tento džem podávať k syrom: či už s modrou plesňou, k stredne tvrdým a dlho zrejúcim syrom, alebo aj k tepelne upraveným syrom. Tiež odporúča podávať Jackovu Jahodu s krekrami v kombinácii so soľou a čokoládou, či do tepelne pripravených krémov ako je šodó či zabaione (vaječný punč). Ak máte radi sladké, odporúčame tento džem zapracovať s mascarpone a orechmi, alebo podávať k melónovému sorbetu.

POZOR: Súčasťou objednávky nie sú fľaše alkoholu.

Váha: 250g
Obsah čistého alkoholu: 8,9%
Obsah cukru: Výrobok obsahuje 31g cukru na 100g výrobku.
Obsah ovocia: Vyrobené z 62g ovocia na 100g výrobku.
Zloženie výrobku: Rebarbora 41%, jahody 18%, cukor, limetka, pektín, BIO bourbon vanilka, Jack Daniel´s Single Barrel whiskey (alk. 50% obj.) 10%
Minimálna trvanlivosť: 1 rok od dátumu výroby
Skladovanie: Uchovajte v suchu a chráňte pred priamym slnečným svetlom. Po otvorení skladujte pri teplote +2°C až +10°C a spotrebujte do 14 dní.

4 recenzie k Jackova Jahoda

 1. Robert (overený zákazník)

 2. Soňa

  Manžel má rád Jack Daniels whisky, preto som mu tento džem kúpila ako darček. Zjedol ho na posedenie :D, takže asi chutil. 😀

 3. Michaela Lieskovská

  Výborný jam!

 4. Jozef

  Chuť skvelá, tá whisky je tam krásne cítiť. Milovníci whisky si prídu na svoje.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *