Gentlejam prémiové darčeky pre vašich klientov

Hľadáte prémiové darčeky pre svojich obchodných partnerov či významných klientov? Dáme vám tip, ako zahviezdite.

Ak niekto povie “firemný darček”, predstavujeme si niečo, čo vytvorí pamäťovú stopu a čím sa dokonale podškrtne výnimočný vzťah medzi firmou a obdarovaným.

Gentlejam_firemne_darceky3

Dovoľte, aby sme vám predstavili Gentlejam- džemy a omáčky s prémiovým alkoholom

Zabudnite na klasické džemy a omáčky. Naše produkty sú vizuálny a gurmánsky zážitok a pravdou je, že ulahodíme aj najnáročnejším gurmánom. Veď uznajte, videli ste niekoho pridávať do džemov 12- ročné Diplomático rum, Hendrick´s gin, Bruichladdich škótsku whiskey či Metaxu Private Reserva?

Takú kvalitu produktov akú máme my nenájdete široko-ďaleko. Nepoužívame žiadne éčka a v produktoch máme absolútne nadštandardný podiel ovocnej zložky (až 199g na 100g produktu). Navyše, dizajn samotných produktov a darčekových balení je viac než príťažlivý. Posúďte sami 👇.

Kto stojí za značkou Gentlejam?

Iveta Hrabovská, mladá dáma, ktorá sa rozhodla opustiť veľký korporát a kariérnu prácu a rozhodla sa spolu s manželom Matejom vytvoriť na Slovensku nový gastronomický darčekový produkt. Ivetka všetky receptúry tvorí a Matej ich schvaľuje. Ako sami tvrdia, do predaja nejde nič, s čím nie sú na 100% spokojní.

                                                                                                                                   Aha, to sú oni 👇.

Celosvetové ocenenia a spokojní zákazníci

Gentlejam je slovenská značka, ktorá na svete nemá konkurenciu (ešte nikto neprišiel s nápadom prilievať do džemov prémiový alkohol). Pýši sa niekoľkými celosvetovými oceneniami a s hrdosťou môžeme povedať, že si získal priazeň mnohých veľkých firiem. Aj toto sú naši spokojní zákazníci 👇.

Personalizovaný koncept a špeciálne ceny pre agentúry

Máte klientov, ktorí chcú mať svoje logo na darčekových baleniach alebo dokonca samotných produktoch? Žiaden problém. Veľmi decentne a s dôrazom na celkový dizajn Gentlejam umiestnime logo firmy na jednu stranu samotného produktu alebo darčekového balenia. Dokonca vám vytvoríme grafický návrh úplne zadarmo aby ste to mohli odprezentovať klientovi.

Ak si u nás objednáte minimálne 30 ks produktov, dáme vám veľkoobchodné ceny. Navyše, pre reklamné agentúry máme špeciálne ceny. 

Ochutnávka produktov a garancia vrátenia peňazí

Stále sa neviete rozhodnúť, či dať Gentlejam zelenú? Myslíme, že po ochutnaní budete mať jasnejšie. Radi si k vám naplánujeme cestu a spravíme vám ochutnávku priamo u vás v agentúre. Stačí sa nám ozvať.

Navyše, máme pre vás 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí. Ak sa vám ale vášmu klientovi produkty nebudú páčiť a nesplnia očakávania, bez jedného slova vám vrátime peniaze. Produkty ale nesmú byť otvorené či inak znehodnotené.

Máte ešte 3 minútky pre nás? V tom prípade si pozrite krátke video s autorkou projektu Gentlejam, ktoré sme vytvorili špeciálne pre vás 🙂