Prémiové darčeky pre obchodných partnerov a klientov

Dáme vám tip, ako budete u vašich obchodných partnerov nezabudnuteľní

Vedeli ste, že 95% firiem dáva ako firemné darčeky propagačné materiály s logom firmy? Väčšinou sú to perá, USB kľúč a kalendáre, ktoré pravdepodobne zapadnú prachom. Možno ste výnimka a hľadáte darček, ktorý bude jedinečný, zapamätateľný a vytvorí VAU efekt u vášho obchodného partnera.

Gentlejam_firemne_darceky3

Predstavujeme vám Gentlejam- džemy a omáčky s prémiovým alkoholom

Zabudnite na klasické džemy a omáčky. Naše produkty sú vizuálny  a gurmánsky zážitok a pravdou je, že lahodíme aj jazýčkom najnáročnejších gurmánov. Veď uznajte, videli ste niekoho pridávať do džemov 12- ročné Diplomático rum, Hendrick´s gin, Bruichladdich škótsku whiskey či Metaxu Private Reserva?

Takú kvalitu produktov akú máme my nenájdete široko-ďaleko. Nepoužívame žiadne éčka a v produktoch máme absolútne nadštandardný podiel ovocnej zložky. Navyše, dizajn samotných produktov a darčekových balení je viac než príťažlivý. Posúďte sami 👇.

Kto stojí za značkou Gentlejam?

Iveta Hrabovská, mladá dáma, ktorá sa rozhodla opustiť veľký korporát a kariérnu prácu a rozhodla sa spolu s manželom Matejom vytvoriť na Slovensku nový gastronomický darčekový produkt. Ivetka všetky receptúry tvorí a Matej ich schvaľuje. Ako sami tvrdia, do predaja nejde nič, s čím nie sú na 100% spokojní.

                                                                                                                                   Aha, to sú oni 👇.

Celosvetové ocenenia a spokojní zákazníci

Gentlejam je slovenská značka, ktorá na svete nemá konkurenciu (ešte nikto neprišiel s nápadom prilievať do džemov prémiový alkohol). Pýši sa niekoľkými celosvetovými oceneniami a s hrdosťou môžeme povedať, že si získal priazeň mnohých veľkých firiem. 

                                                                                                                   Aj toto sú naši spokojní zákazníci 👇.

Vaše logo a veľkoobchodné ceny

Láka vás mať logo vašej firmy na darčekových krabičkách alebo dokonca na samotných produktoch? Ozvite sa nám a vytvoríme vám grafický návrh úplne zadarmo. 

Ak si u nás objednáte minimálne 30 ks produktov, dáme vám veľkoobchodné ceny. Pýtate sa koľko ušetríte? Gentlejam na našom eshope stojí v priemere 20 Eur/ ks. V prípade ak nakúpite nad 30 ks, môžete jeden produkt získať už od 11,60 Eur s DPH. Na eshope by ste za 30 produktov zaplatili v priemere 600 Eur, v rámci veľkoobchodných cien ich môžete mať už od 360 Eur. 

Ochutnávka produktov a garancia vrátenia peňazí

Stále sa neviete rozhodnúť, či dať Gentlejam zelenú? Myslíme, že po ochutnaní budete mať jasnejšie. Radi si k vám naplánujeme cestu a spravíme vám ochutnávku priamo u vás vo firme. Stačí sa nám ozvať. Navyše, máme pre vás 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí. Ak sa vám produkty nebudú páčiť a nesplnia vaše očakávania, bez jedného slova vám vrátime peniaze.

Kontaktujte nás cez formulár a radi vám zašleme VO cenník:

:

Máte nejaké otázky? Neváhajte sa nám ozvať, radi vám odpovieme: +421 915 525 334

Máte ešte minútku vášho času, ktorú by ste nám venovali? V tom prípade si pozrite krátke video, ktoré sme pre vás vytvorili: