0
0,00 

Žiadne produkty v košíku.

Darčeky pre firmy od Gentlejam - všetky možnosti balenia a personalizácie

Ste zvedaví aké možnosti ponúkame pre firemnú klientelu? Pozrite si jednotlivé darčekové balenia a možnosti personalizácie v jednotlivých videách a fotoblokoch.

1

Kašírované kazetky
na 1 a 2 ks produktov

Tieto kašírované kazetky nám navrhla agentúra GoBigname. Sú nádherné, mega luxusné a vytvoria WOW efekt aj u tých najnáročnejších klientov. Priemerná veľkoobchodná cena produktu v našom portfóliu sa pohybuje v cene 15 Eur, takže ak teda máte rozpočet na firemné darčeky do 25€ s kazetkou na 1 ks produktu sa do tejto sumy pekne zmestíte. Kazetka na 1 ks produktu pri odbere nad 30 kusov totiž stojí 7,50€ a kazetka na 2 ks produktov stojí 9,20€ bez DPH. Do kazetky si viete vložiť akýkoľvek produkt z nášho portfólia (všetky produkty nájdete TU).

2

Personalizované etikety
s vašim logom

Toto je asi najobľúbenejšia forma personalizácie, ktorú využilo už stovky firiem. Logo vyzerá na našom produkte veľmi elegantne a tým, že preklápame farby firiem do našej čierno zlatej verzie, udržuje sa elegantnosť a nenásilnosť personalizácie. Priemerná veľkoobchodná cena produktu v našom portfóliu sa pohybuje v cene 15 Eur, takže ak teda máte budget na firemné darčeky do 17€, tak s týmto personalizovaným konceptom sa do rozpočtu krásne zmestíte. Zaujali vás tieto etikety? Tak sa nám ozvite 🙂

3

Mini taštičky vytvorené
na mieru 1-2 ks produktov

K dispozícii máme dva typy taštičiek. Prvý typ taštičky je univerzálny a nesie názov „Som zážitok z chutí“, druhý typ je vianočný a nesie názov „Spomaľte a vychutnajte si gastronomické Vianoce.“ Ak si zvolíte taštičky bez personalizácie, cena je od 1,30 – 1,60€/ ks, Ak si zvolíte taštičky s personalizovaným konceptom, cena sa pohybuje od 1,60 – 2€/ ks Ak si zvolíte taštičku s kompletne vlastným dizajnom, cena je od 2,80 – 4€/ks. Priemerná veľkoobchodná cena jedného Gentlejam produktu je 15€, takže ak si zvolíte toto darčekové balenie, do sumy 17-20€ za jeden firemný darček sa pekne zmestíte

4

Mini Gentlejam-y

Máte budgety na firemné darčeky do 7 Eur? V tom prípade zbystrite pozornosť. Hlavnú úlohu v tomto bloku hrajú rozkošné Mini Gentlejam-y. Veľkosť fľaštičiek je 30ml a môžete si vybrať iba z 5 druhov produktov, ktoré máme v portfóliu na výber. Čo sa týka personalizácie, máte možnosť plne personalizovať podkladové letáky, na ktorých sú produkty umiestnené, tak ako to urobili rôzne firmy v rámci kongresov, eventov, konferencií a firemných eventov. Ak si zvolíte Mini Gentlejam s našim podkladovým letákov, kde je univerzálny text o výnimočnosti Gentlejam, cena je od 5,50 – 6€/ ks. Ak si zvolíte Mini Gentlejam s kompletne vašim textom a logom na podkladovom letáku, cena je od 5,80 – 6,50€/ ks.

5

Komplimentky

Komplimentky alebo inak ďakovné kartičky sú najlacnejšia forma personalizácie, ktorú firmy vedia u nás využiť. Nič nenechávame na náhodu a ich prevedenie sme ozaj vytunili. Veľkosť komplimentiek je 8x8cm alebo 10x10cm a rozmer je robený na mieru tak, aby sa zmestil do našich darčekových balení. Cena sa pohybuje od 1,50-1,70Eur/ ks, takže ak sa vám táto forma personalizácie páči, kľudne sa nám ozvite a pošleme vám bližšie info.

6

Drevené darčekové debničky
s delikatesami

V našom portfóliu máme 13 druhov rôznych drevených debničiek v sume od 40-165 Eur/ ks a v každom jednom sa nachádza úplne iné zloženie. V zložení sme nekompromisní a do našich balení dávame iba TOP delikatesy a alkohol. Stavili sme na prémiové francúzske syry, sušené klobásky, vína, či prosseca, rumy. Pretože chceme ulahodiť aj tým najnáročnejším klientom- v tom máme jasno. Čo sa týka personalizácie, máte možnosť zvoliť si pásy okolo celej debničky (cena sa pohybuje okolo 3 Eur/ ks) alebo nálepky, ktoré lepíme na prednú časť debničiek (tie stoja cca 2 Eur/ ks).

Ak nemáte grafika, viete si vybrať z našich vytvorených dizajnov ale ak chcete úplne vlastnú grafiku, stačí nám dodať vizuál a my vám pásy alebo nálepky vyhotovíme.
Tak čo? Pozdávajú sa vám tieto darčekové balenia? Tak ma neváhajte kontaktovať.

Viete si predstaviť produkty Gentlejam
ako darčeky pre firmy nielen na Vianoce?

Napíšte nám cez formulár nižšie, alebo sme tu pre vás na hrabovska@gentlejam.sk a +421 915 525 334