0
0,00 

Žiadne produkty v košíku.

Ako sa zrodil nápad

Stačila jedna fľaša Alibernetu 🙂 počas pekného jarného večera a nápad bol na svete. Áno, znie to neuveriteľne ale naozaj to tak bolo. Keďže som v tej dobe pôsobila v mediálnom svete, hneď na druhý deň som si spravila dôkladnú analýzu trhu, po ktorej zistila, že nič podobné na trhu nie je.

„A tak som zdvihla kotvy a pustila sa s manželom do svojho vlastného biznisu.“

Ja mám na starosti všetko, čo ľudia vidia (marketing a obchod) a Matej všetko to, čo nikto nevidí (ekonomiku firmy, výrobu, sklad a logistiku.). Sme ako ozubené kolieska, ktoré do seba dokonale zapadajú. Ja som idealista, snílek a kreatívna duša, Matej naopak realista zameraný na výsledky a čísla.

V čom je Gentlejam výnimočný

Prémiový alkohol je najdôležitejšia ingrediencia, ktorá odlišuje Gentlejam od iných výrobcov džemov. V našich produktoch totiž nájdete prémiové kubánske rumy, whisky, portské vína, putňové vína, či iné druhy alkoholu v TOP kvalite.

„Hranaté hrubostenné fľaše, čierno-zlatý dizajn a prémiové balenia vytvárajú krásnu symbiózu, preto je Gentlejam skvelý darčekový produkt.“

Naše produkty dodávame ako firemné darčeky pre obchodných klientov, či zamestnancov, ale aj na slovenské ministerstvá na protokolárne účely.

K čomu podávať Gentlejam?

Gentlejam sa geniálne páruje k slaným pokrom, preto naše produkty odporúčame podávať najmä k tvrdým a vyzretým syrom, teľaciemu, kačaciemu či hovädziemu mäsu, sušeným šunkám, mäsovým paštétam a pod.

„Vždy ale ako príloha. Vtedy zažijete tú správnu chuť.“

Ak nemáte radi sladko-slané chute a chcete si naše džemy párovať ku koláčikom, croissantom, či iným sladkým dobrotám, nie som proti ale opäť nech je Gentlejam príloha (na štýl dipu alebo topingu).

Čo je našim cieľom?

Povýšiť niečo tak obyčajné ako je džem alebo omáčka na gastronomický darček. Mnohí už v dnešnej dobe nevedia čo darovať tomu druhému. Preto sme vymysleli Gentlejam.

„Majú vaši známi gin? Okej, tak im kúpte Gentlejam s ginom.“

Majú radi vína? Skvelé! Máme v protfóliu džem s portským vínom a omáčku s Cabernetom, či šesťputňovým vínom. Aké jednoduché. 🙂 S pokorou tvrdíme, že keď ochutnáte Gentlejam, zamilujete si ho natoľko, že budete chcieť už len ten.

Úspech v Dubaji a srdcovka šéfkuchárov

Svojim prevedením a chuťou sme nedávno očarili aj Spojené arabské emiráty, kde sme boli reprezentovať Slovensko na EXPO DUBAI 2020. S hrdosťou môžeme povedať, že sa stal jedným z produktov, ktoré politici dávajú ako reprezentatívny darček v rámci medzinárodných delegácií.

„Zelenú nám dávajú aj TOP šéfkuchári, ktorí naše produkty s pôžitkom používajú.“

Stoja za nami mnohí odborníci z oblasti gastronómie, preto každý rok prinášame špeciálnu edíciu od TOP šéfkuchárov. Súčasťou tohto projektu bola aj legenda slovenskej gastronómie Vojto Artz, šéfkuchár Milo Pabiš (na fotke nižšie), Vlado Lokšík, Branislav Michalčík, či Adriana Ihringová.

Napísali o nás