Sme Ivetka a Matej Hrabovskí- manželia, ktorí sa rozhodli podnikať a priniesť na gastronomický trh novú vlnu delikates.

Boh stvoril vodu, človek víno,

a my Gentlejam

Našou snahou bolo vytvoriť produkt, v ktorom sa odzrkadlí temperament ukrytý v jedinej lyžičke špičkového džemu. Predstavujeme vám Gentlejam, v ktorom si vychutnáte božskú chuť čerstvého ovocia, voňavého korenia a prémiového alkoholu.

ribezlovo-ceresnovy-dzem-gentlejam-hendricks-gin

Slovenský produkt svetových rozmerov

Zabudnite na klasické džemy a omáčky. Naše produkty sú vizuálny a gurmánsky zážitok a pravdou je, že ulahodíme aj najnáročnejším gurmánom. Veď uznajte… videli ste niekoho pridávať do džemov 12- ročné Diplomático rum, Hendrick´s gin, Bruichladdich škótsku whiskey či Metaxu Private Reserva? A o tom to je.

Gentlejam sa pýši niekoľkými celosvetovými oceneniami, zelenú mu dávajú špičkoví kuchári a s hrdosťou môžeme povedať, že sa stal jedným z produktov, ktoré politici dávajú ako reprezentatívny darček vrámci medzinárodných delegácií.

Iveta Hrabovská
Autorka Gentlejam

Problém s darčekom vyriešený

Boli ste pozvaný na oslavu a chcete priniesť oslávencovi darček, o ktorom by rozprával celý večer? Už sa nemusíte báť, že nebudete originálny a že Váš darček nepoteší. Stavte na náš Gentlejam: džemy a omáčky s prémiovým alkoholom, ktoré patria do rúk ľuďom, ako ste Vy: Ktorí chcú darovať zážitok z chutí.

Vďaka štýlovej a luxusnej darčekovej krabičke určite zažiarite a všetci okolo si povedia: ``WAU, ten je úžasný! Kde takúto špecialitu objavil/a?“

Vhodný je nielen ako darček k narodeninám, ale aj k Valentínovi, svadbe, povýšeniu, alebo len tak, pretože vám na niekom záleží. Vhodný je aj pre firemnú klientelu ako vianočný či novoročný prezent.

Prémiový alkohol a veľká dávka ovocia

Kvalita niečo stojí, ale v rámci nej nerobíme kompromisy. Chuť ako základný ale zďaleka nie jediný faktor zohráva významnú úlohu, ktorej sme sa zhostili zodpovedne. Ovocie nám dodávajú lokálni pestovatelia a korenia svetoví importéri z pôvodných krajín. Každú ingredienciu ako aj rôzne varianty surovín posudzujeme pozorne a vyberáme len to najlepšie. Rovnako je to aj s alkoholom. Či už ide o prvotriedne šampanské, lahodné vínko alebo kvalitné likéry a destiláty. Receptúry vznikajú aj niekoľko mesiacov, pretože nám záleží na dokonalej symbióze chutí.

Prémiové suroviny

V receptúrach používame suroviny najvyššej kvality, aby sme vám dopriali dokonalý zážitok z chutí.

Exkluzívny alkohol

Dokonalý zážitok umocňuje kvalitný, exkluzívny alkohol, ktorý používame v receptúrach.

Originálne recepty

Všetky receptúry sú natoľko jedinečné, že ich kvalitu ocenilo aj niekoľko špičkových kuchárov.

Nádherné balenie

Nezabudli sme ani na pekné balenie, vďaka ktorému vytvoríte u obdarovaného VAU efekt.