0
0,00 

Žiadne produkty v košíku.

Darčeky pre firmy od Gentlejam

V prípade ak hľadáte firemné darčeky pre svojich obchodných partnerov či významných klientov, dáme vám tip ako ✨ zahviezdite.

Gentlejam - džemy a omáčky
s prémiovým alkoholom

Zabudnite na klasické džemy a omáčky. Naše produkty sú vizuálny a gurmánsky zážitok a pravdou je, že ulahodíme aj najnáročnejším gurmánom. Veď uznajte, videli ste niekoho pridávať do džemov 12- ročné Diplomático rum, prémiové portské vína, Bruichladdich škótsku whiskey či Metaxu Private Reserva?

Takú kvalitu produktov akú máme my nenájdete široko-ďaleko. Nepoužívame žiadne éčka a v produktoch máme absolútne nadštandardný podiel ovocnej zložky (až 199g na 100g produktu). Navyše, dizajn samotných produktov a darčekových balení je viac než príťažlivý. Posúďte sami 😊. Viete si predstaviť produkty Gentlejam ako darčeky pre firmy na Vianoce alebo ako darčekové predmety pre obchodných partnerov alebo zamestnancov? Vieme vám pripraviť niekoľko možností, ako na Gentlejam vložíte logo svojej firmy. Čítajte ďalej 😊.

Ako môžu vyzerať
vaše firemné darčeky

Kto stojí za
značkou Gentlejam?

Iveta Hrabovská, mladá dáma, ktorá sa rozhodla opustiť veľký korporát a kariérnu prácu a rozhodla sa spolu s manželom Matejom vytvoriť na Slovensku nové gastronomické darčeky pre firmy nielen na Vianoce. Ivetka všetky receptúry tvorí a Matej ich schvaľuje. Ako sami tvrdia, do predaja nejde nič, s čím nie sú na 100% spokojní. To sú oni 😊.

Celosvetové ocenenia a účasť na
DUBAI EXPO 2022

Gentlejam je slovenská značka, ktorá ako prvá na svete spravila z džemu exkluzívny darčekový produkt, ktorý zaujme nie len svojím dizajnom, ale aj chuťou. Pýši sa niekoľkými celosvetovými oceneniami, či už zo súťaže Great Taste, alebo zo svetovej gastro súťaže v Azerbajdžane. Majitelia firmy sa dostali s Gentlejam až do Arabských Emirátov, kde boli ako jedna z mála firiem v oblasti gastronómie reprezentovať Slovensko na svetovej výstave DUBAI EXPO 2022.

Spokojní zákazníci,
ktorí mali Gentlejam ako firemné darčeky

S hrdosťou môžeme povedať, že si získal priazeň mnohých veľkých firiem, ktoré vyskúšali darčeky pre firmy od nás. Aj toto sú naši spokojní zákazníci, ktorí nám dali zelenú a zvolili si Gentlejam ako originálny darček pre obchodných partnerov, či zamestnancov.

Veľkoobchodné ceny
pri odbere nad 30 ks

Ak si u nás objednáte minimálne 30 ks produktov, dáme vám veľkoobchodné ceny. Môžete si vyskladať mix produktov, takže si len stačí vybrať z ponuky, ktorú aktuálne máme v našom portfóliu. Napíšte nám na info@gentlejam.sk a požiadajte o katalóg 2024 a veľkoobchodný cenník. Radi vám ho pošleme.

Ak ste z nejakej reklamnej agentúry a máte v portfóliu klientov, ktorí každoročne hľadajú unikátne darčeky pre klientov, neváhajte nám napísať a radi vám zašleme špeciálny cenník.

Darčeky pre firmy
vieme personalizovať

Radi by ste mali logo na darčekových baleniach alebo na samotných produktoch? Žiaden problém. Veľmi decentne a s dôrazom na celkový dizajn Gentlejam umiestnime logo firmy na jednu stranu samotného produktu alebo darčekového balenia. Dokonca vám vytvoríme grafický návrh úplne zadarmo.

Ochutnávka produktov
a garancia vrátenia peňazí

Stále sa neviete rozhodnúť, či dať Gentlejam zelenú a získať tak zapamätateľné darčeky pre vašu firmu? Myslíme, že po ochutnaní budete mať jasnejšie. Radi si k vám naplánujeme cestu alebo pošleme vzorky produktov na ochutnanie. Stačí sa nám ozvať.

Navyše, máme pre vás 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí. Ak sa vám ale vášmu klientovi produkty nebudú páčiť a nesplnia očakávania, bez jedného slova vám vrátime peniaze. Produkty ale nesmú byť otvorené či inak znehodnotené.

Viete si predstaviť produkty Gentlejam
ako darčeky pre firmy nielen na Vianoce?

Napíšte nám cez formulár nižšie, alebo sme tu pre vás na hrabovska@gentlejam.sk a +421 915 525 334