0
0,00 

Žiadne produkty v košíku.

Unikátny Gentlejam ideálny do HORECA segmentu

Slovensko sa môže popýšiť mnohými zaujímavými gastro produktami, ktoré svojou kvalitou vedia konkurovať svetovým značkám. Dovoľte, aby sme vám predstavili produkty, ktoré jednoznačne patria do TOP hotelov, reštaurácií, či gastro zariadení.

Gentlejam- džemy a omáčky s prémiovým alkoholom

Zabudnite na klasické džemy a omáčky. Naše produkty sú vizuálny a gurmánsky zážitok a pravdou je, že ulahodíme aj najnáročnejším gurmánom. Veď uznajte, videli ste niekoho pridávať do džemov 12- ročné Diplomático rum, prémiové portské vína, Bruichladdich škótsku whiskey či Metaxu Private Reserva?

S pokorou tvrdíme, že takú kvalitu produktov, akú vyrábame my, nenájdete široko-ďaleko. Nepoužívame žiadne éčka a v produktoch máme absolútne nadštandardný podiel ovocnej zložky (až 199g na 100g produktu).

Gentlejam sme vytvorili ako darčekový produkt, preto máme v ponuke niekoľko darčekových balení. Mnoho ľudí hľadá pre svojich blízkych darček, ktorý je iný, neokukaný. Mnoho z nich ide vyslovene po jedlých darčekoch, preto sme vytvorili Gentlejam. Je vizuálne príťažlivý, neskutočne chutný a prémiový.

gentlejam-darceky-pre-firmy-na-vianoce

Kto stojí za značkou Gentlejam?

Iveta Hrabovská- žena, ktorá sa rozhodla opustiť veľký korporát a kariérnu prácu. Spolu so svojím manželom Matejom vytvorili na Slovensku nové gastronomické darčeky pre tých najnáročnejších klientov. Väčšinu receptúr tvorí Ivetka ale pravdou je, že v spolupráci majú aj s mnohých šéfkuchárov, s ktorými 1x ročne vytvárajú špeciálne edície Gentlejam produktov.

manželia Iveta a Matej Hrabovskí

manželia Iveta a Matej Hrabovskí

Celosvetové ocenenia a účasť na DUBAI EXPO 2022

Gentlejam je slovenská značka, ktorá ako prvá na svete spravila z džemu exkluzívny darčekový produkt, ktorý zaujme nie len svojím dizajnom, ale aj chuťou. Pýši sa niekoľkými celosvetovými oceneniami, či už zo súťaže Great Taste, alebo zo svetovej gastro súťaže v Azerbajdžane. Pred pár rokmi sme sa s Gentlejam dostali až do Arabských Emirátov, kde sme boli ako jedna z mála firiem v oblasti gastronómie reprezentovať Slovensko na svetovej výstave DUBAI EXPO 2020.

Gentlejam do HORECA

Na recepciách mnohých slovenských 4* a 5* hotelov sa nachádzajú vo vitrínach magnetky, valašky, medy, či hrnčeky ale málokde sa tam nachádza niečo prémiové, slovenské a vysoko reprezentatívne. Ak áno, sú to väčšinou nejaké šperky alebo maľovaná keramika. Čo tak ale jedlý darček? Ak chcete, aby si ľudia z vášho hotela vzali ozaj nezabudnuteľný produkt, Gentlejam je to pravé orechové.

Gentlejam je ale ideálny aj do zážitkových reštaurácií, či rôznych podnikov, kde sa šéfkuchári radi pohrávajú s unikátnymi chuťami. Chcete vedieť ako chutíme? Tak nás kontaktujte a pošleme vám vzorky na koštovku.

Špeciálne veľkoobchodné ceny pre členov AHRS

Ak si u nás objednáte minimálne 30 ks produktov, dáme vám veľkoobchodné ceny. Môžete si vyskladať mix produktov, takže si len stačí vybrať z ponuky, ktorú aktuálne máme v našom portfóliu. Napíšte nám na info@gentlejam.sk a požiadajte o katalóg 2024 spolu s veľkoobchodným cenníkom. Keďže sme členovia Asociácie hotelov a reštaurácií Slovenska, pre všetkých členov AHRS máme ešte 3% zľavu navyše.

Produkty vieme personalizovať

Radi by ste mali logo vášho hotela, reštaurácie, či podniku na darčekových baleniach alebo na samotných produktoch? Žiaden problém. Veľmi decentne a s dôrazom na celkový dizajn Gentlejam umiestnime logo firmy na jednu stranu samotného produktu alebo darčekového balenia. Ozvite sa nám a grafický návrh vám vypracujeme úplne zadarmo.

Máte ešte dve minútky? V tom prípade si pozrite krátke video s autorkou projektu Gentlejam, ktoré sme vytvorili špeciálne pre vás ????.

Viete si predstaviť spoluprácu s nami? Kontaktujte nás cez formulár nižšie, prípadne zavolajte priamo Ivetke Hrabovskej- autorke Gentlejam: +421 915 525 334.