Jahodové sombréro

Jahody s mangom & tequilou

Jahody 49%, mango 25%, Olmeca Altos Plata tequila (alk. 38% obj.) 6%, pomarančový likér Cointreau (alk. 40% obj.) 1,5%, agáve sirup, soľ, limetka, pektín.

Tento džem, ktorý vytvoril šéfkuchár Milo Pabiš v rámci edície “Gentlejam od TOP šéfkuchárov”, je špecifický svojou exotickou vôňou. Na začiatku pocítite jahody, mango, potom príde na rad závan tequily a v dojazde pomarančová chuť likéra Cointreau. V džeme prevažuje chuť alkoholu ale nebojte sa, nevyruší vás, práve naopak, príjemne vás prekvapí. Konzistencia je trošičku redšia ale to bol zámer, aby mal džem široké spektrum použitia.

Šéfkuchár Milo Pabiš odporúča tento džem podávať s trhaným bravčovým mäskom, grilovaným mäsám, prípadne ku kačacej foie gra, či ako súčasť drinkov. Ak hľadáte sladkú kombináciu, tak v tom prípade ako príloha k s šiškám s arašidovo-kokosovou plnkou alebo ako príloha k čokoládovým koláčikom.

EAN: 8588007778174
Katalógové číslo: GJ111
Kategória: ,
Obsah alkoholu: 0,7%
Váha: 250
Výrobok obsahuje 0g cukru na 100g výrobku.
Vyrobené z 80g ovocia na 100g výrobku.
Minimálna trvanlivosť: 1 rok od dátumu výroby
Alergény: Výrobok môže obsahovať orechy.
23,50 

Kupujete darček? V ponuke máme tieto prémiové kazetky:

Uchovajte v suchu a chráňte pred priamym slnečným svetlom. Po otvorení skladujte pri teplote +2°C až +10°C a spotrebujte do 14 dní.

Recenzie

od spokojných zákazníkov

Petra H.
Overený zákazníkOverený zákazník
5/5
6 dní ago
Zuzana
Overený zákazníkOverený zákazník
5/5
1 týždeň ago
Zuzana S.
Overený zákazníkOverený zákazník
5/5
4 týždne ago
Zuzana S.
Overený zákazníkOverený zákazník
5/5
4 týždne ago
Karolina
Overený zákazníkOverený zákazník
5/5
1 mesiac ago
.

Ponúkame Vám

zaujímavé inšpirácie

Nechajte sa rozmaznávať originálnymi receptami z našej kuchyne. Vychutnajte si netradičné kombinácie chutí, ktoré dokonale ladia. Ingrediencie, ktoré prebudia všetky Vaše zmysly a inšpirujú Vaše okolie. Vyskúšajte niečo nové so skvelými Gentlejam produktami. Naše recepty určite zvládne aj menej zručný kulinár. Výsledok bude stáť určite za to.

Privacy Preference Center