Pivný flám

Arónia s bazou & pivom

Arónia 74%, baza čierna 0,1%, tmavý pivný špeciál (alk. 14% obj.) 1,8%, cukor

Tento džem vytvoril šéfkuchár Vlado Lokšík v rámci edície “Gentlejam od TOP šéfkuchárov”. Ak čakáte silne pivnú chuť v džeme, opravíme vás. Tmavý pivný špeciál sa po celý celý čas varil s ostatnými surovinami, dokonca sme v ňom macerovali aj bazu čiernu. Vo finále má džem 0,0 % čistého alkoholu. Po otvorení džemu zacítite vôňu bazy, po ochutnaní príde nával arónie a nakoniec sa dostaví čokoládová, karamelová chuť, ktorá je špecifická pre použitý pivný špeciál. Chuť je ťažšia ako zvyšné dva džemy z edície od šéfkuchárov ale je absolútna famózna. Odporúčame všetkými desiatimi!

Šéfkuchár Vlado Lokšík odporúča tento džem podávať ako príloha k mäsovým paštétam, divine, teľacine, sviečkovej, k syrom, údenému tofu, zelenine, či rybám typu sumec a losos. Ak chcete sladkú kombináciu, v tom prípade zvoľte cviklové brownies.

EAN: 8588007778198
Katalógové číslo: GJ113
Kategória: ,
Obsah alkoholu: 0,0%
Výrobok obsahuje 24g cukru na 100g výrobku.
Vyrobené zo 74,4g ovocia na 100g výrobku.
Minimálna trvanlivosť: 1 rok od dátumu výroby
Alergény: Výrobok môže obsahovať orechy.
23,50 

Kupujete darček? V ponuke máme tieto prémiové kazetky:

Uchovajte v suchu a chráňte pred priamym slnečným svetlom. Po otvorení skladujte pri teplote +2°C až +10°C a spotrebujte do 14 dní.

Recenzie

od spokojných zákazníkov

2 mesiace ago
Alena Kunova
(overený zákazník)

Vyborny obchodik,super rychle dodanie..spokojnost maximalna..kazdemu odporucam

3 mesiace ago
Katarina H.
(overený zákazník)
3 mesiace ago
Katarina H.
(overený zákazník)
3 mesiace ago
Katarina H.
(overený zákazník)
3 mesiace ago
Katarina H.
(overený zákazník)
.

Ponúkame Vám

zaujímavé inšpirácie

Nechajte sa rozmaznávať originálnymi receptami z našej kuchyne. Vychutnajte si netradičné kombinácie chutí, ktoré dokonale ladia. Ingrediencie, ktoré prebudia všetky Vaše zmysly a inšpirujú Vaše okolie. Vyskúšajte niečo nové so skvelými Gentlejam produktami. Naše recepty určite zvládne aj menej zručný kulinár. Výsledok bude stáť určite za to.

Privacy Preference Center