Hľadáte niečo, čím oživíte vaše vašu akciu? Chcete dopriať hosťom zážitok z chutí a vytvoriť jedinečný WOW efekt? V tom prípade máme pre vás riešenie:


Gentlejam- džemy a omáčky s prémiovým alkoholom

Gentlejam je stelesnením gastronomického zážitku. Pri výrobe našich džemov a omáčok používame kvalitné ovocie a prilievame do nich alkohol najvyššej akosti, ktorý si ľudia doprajú len pri naozaj výnimočných príležitostiach. V našich produktoch nájdete napríklad 12 ročný Diplomático rum, Hendrick’s gin, karibské rumy, prémiové portské víno či Metaxu Private Reserve. Tieto druhy alkoholu zabezpečujú unikátnu chuť a neopakovateľný zážitok.

O čom sú ochutnávky Gentlejam?

Zabudnite na klasickú ochutnávku džemov. Toto je gastronomické a vizuálne nebo. 🙂 Etažéry, svietniky, vlastné bodové osvetlenie, monstera, kvety vo váze, fľaše prémiového alkoholu, darčekové balenia, množstvo ovocia… všetko má svoje miesto ale prím hrá GENTLEJAM uložený na darčekových kašírovaných kazetkách a veľký drevený podnos plný prémiových francúzskych syrov.

Prečo syry ako súčasť? Pretože náš Gentlejam a syry idú geniálne dokopy. Nie sme žiadne bábovky a ľuďom dávame to najlepšie: Na podnosoch nájdete typy syrov ako Old Rotterdam, Leicester, Old Amsterdam, 3,5 ročné goudy či kozie syry. Našim cieľom je byť čerešničkou na torte cateringovej časti (alebo dokonca aj nahradiť cateringovú časť) a ulahodiť aj tým najnáročnejším zákazníkom.

Celosvetové ocenenia a účasť na DUBAI EXPO 2020

Gentlejam je slovenská značka, ktorá ako prvá na svete spravila z džemu exkluzívny darčekový produkt, ktorý zaujme nie len svojím dizajnom, ale aj chuťou. Pýši sa niekoľkými celosvetovými oceneniami, či už zo súťaže Great Taste, alebo zo svetovej gastro súťaže v Azerbajdžane. Majitelia firmy sa dostali s Gentlejam až do Arabských Emirátov, kde boli ako jedna z mála firiem v oblasti gastronómie reprezentovať Slovensko na svetovej výstave DUBAI EXPO 2022.

Spokojní zákazníci, ktorí zažili našu ochutnávku

S hrdosťou môžeme povedať, že mnohé veľké aj menšie firmy zlákala ochutnávka Gentlejam. Vyberáme zopár spokojných zákazníkov ktorí nám dali zelenú a Gentlejam ochutnávku zažili na vlastnej koži.

Koľko stojí ochutnávka Gentlejam?

Záleží od toho, koľko ľudí máte na evente. Štandardne ale na ochutávky chodíme dvaja ľudia z tímu a cena pri počte do 100 ľudí vyjde okolo 1000 Eur. V cene ochutnávky je podnos plný prémiových syrov v hodnote minimálne 100 Eur. Napíšte nám na info@gentlejam.sk a požiadajte o presnú cenovú ponuku. Radi vám ju zašleme.

Preslov od autorky ako bonus

Chcete ľuďom na evente zdeliť výnimočnosť produktov Gentlejam? Nechajte to na nás. Na takmer všetky ochutnávky chodí aj Ivetka- autorka Gentlejam, ktorá sa s mikrofónom veľmi dobre kamaráti. Nemá problém vystúpiť pred 30 ani pred 300 ľudí a v pár vetách opísať príbeh Gentlejam a gastronomický zážitok, ktorý ľudí čaká ak sa pri ochutnávkovom stole zastavia. Máme pripavenú aj pútavú prezentáciu, takže ak nám dáte 5 minút, radi spestríme váš event aj týmto mini vystúpením. 🙂

 

Máte ešte dve minútky? V tom prípade si pozrite krátke video s autorkou projektu Gentlejam, ktoré sme vytvorili špeciálne pre vás 👇.

Viete si predstaviť ochutnávku Gentlejam na vašej akcii? Kontaktujte nás cez formulár nižšie, prípadne zavolajte na +421 915 525 334.