0
0,00 

Žiadne produkty v košíku.

Ako nájsť originálny darček pre manžela

Nájsť darček pre manžela sa na prvý pohľad javí jednoduchšie, ako nájsť darček pre ženu. Veď ktorý muž by si nechcel užiť rýchlu jazdu v nadupanom “športiaku”, splniť si futbalový sen sledovaním El Clásico naživo, či relaxovať v pivnom kúpeli? No pokiaľ hľadáte darček pre špeciálneho muža, budete sa musieť trochu viac zamyslieť. Pozrite si originálne tipy na darčeky pre manžela či priateľa.

Darujte manželovi to, čo naozaj chce. Nie to, čo chcete vy!

Svojho priateľa či manžela poznáte lepšie, ako ktokoľvek iný. Zamyslite sa, čo má rád, čo ho najviac poteší a rozosmeje. Možno má aj koníček, ktorý vám síce nie je po vôli, ale je to jeho čas pre seba. Práve darčekom, ktorý túto jeho záľubu podporí, mu dáte najavo, ako si ho vážite. Miluje nejaký šport alebo priamo športový klub? Super! Tak mu kúpte lístky na zápas pre neho a jeho najlepšieho kamaráta, alebo členské v klube na celý rok. Nebráňte sa ani kúpe novej rybárskej udice, pretekárskej prilby s logom obľúbeného tímu, alebo lietajúceho drona. Navyše, ak ho kúpite dvojmo, môžete si spolu “zalietať v oblakoch”.

Chlapi majú radi ženy, ktoré ich potešia a rozosmejú. A je úplne jedno, či hľadáte darček na 30 či 50 pre manžela. Dôvod na úsmev sa dá nájsť v každom veku. Možno stačí len viac počúvať a pamätať si. 

Na druhej strane si dajte pozor na kúpu vecí do práce, ak nie je spokojný so svojím zamestnaním. Myslím, že posledná vec, ktorú v tento špeciálny deň potrebuje, je pripomenúť si ju. 

Možno je to typický chlap a jeho záujmy sú šport, pivo a autá. Ale čo ak má rád obleky, poéziu, prípadne vyhľadáva zážitok z dobrého jedla? Nech sa mu páči čokoľvek, zamyslite sa nad jeho záujmami a možno vám zasvieti svetielko nad hlavou :). Možno bude potrebný malý prieskum aby ste získali presne ten správny darček, ale z dlhodobého hľadiska to bude stáť za to.

Hľadáte jedinečný darček pre manžela?
Darujte mu niečo netradičné, slovenské a zároveň svetové.

Kúpiť Gentlejam

Darovať môžete aj svoj čas

Spoločné chvíle sú častokrát vzácne. Zažite spoločne niečo nové. Darujte mu pobyt na mieste, kam sa viažu vaše spoločné spomienky, alebo tam, kde ste ešte neboli. Ak je milovníkom histórie, naplánujte “historický” výlet. 

No darček môžete poňať aj jednoduchšie a zároveň originálne. Koľkokrát ste už darovali fľašu vína alebo kvalitné whisky? A koľkokrát ste darovali džem? Áno, aj džem môže byť originálnym a delikátnym darom. Predstavte si, ako sa do čerstvého ovocia s voňavým korením leje prémiový alkohol. A keď ešte pripravíte originálne jedlo, ulahodíte takmer všetkým jeho zmyslom. Jedlo má skvelú schopnosť vyvolať emóciu a zapamätateľný zážitok. Ak ho pripravíte vlastnoručne, venujete svojmu partnerovi svoj čas a kus seba. Pripravte mu luxusný hovädzí guláš s perníkovou knedľou od Mariána Lechana, alebo sladké potešenie v podobe Mini Pavloviek. Pre zvýraznenie kulinárskeho zážitku vám poslúžia unikátne delikatesy, akými sú omáčky a džemy s prémiovým alkoholom. 

Originálne darčeky pre športovcov

Má váš manžel či priateľ športového ducha? Prekvapte ho darčekom, ktorý podporí jeho športový výkon. Milovníci zimných športov ocenia paličky “chlastačky”, ktoré sa dajú naplniť tekutinou. Bežci zase ocenia puzdro na ruku na smartfón, alebo prilbu s vlastným SOS systémom pri páde. Ak je skôr športovým divákom, kúpte mu už spomínané lístky na obľúbený športový zápas, alebo futbalový dres s podpisom obľúbeného hráča.

Darček pre manžela, ktorý má všetko

Ten, kto má na prvý pohľad všetko, túži práve po zážitkoch a spoznávaní nových jedinečných vecí. Môže to byť adrenalínový dar v podobe tandemového zoskoku. Zažije pri ňom mix emócií od strachu po eufóriu. Obľúbené sú kapitánske kurzy a plavba na Jadrane, či kurz lietania. Ak preferujete menej adrenalínu, ale zároveň hľadáte darček vhodný aj pre prezidenta, siahnite po darčekovom balení plnom prémiového rumu. Ak je váš partner milovníkom kvalitného rumu, tak bude trefa do čierneho. “Rumové nebíčko” je jedinečným spojením prekvapenia, luxusu a špičkovej chuti.

Darujte mu spoločné spomienky

Možno si myslíte, že muži v žiadnom prípade nechcú sentimentálne predmety. To ale nemusí byť nevyhnutne pravda. Každého milujúceho partnera potešia spomienky na spoločné chvíle. Zaspomínajte si na váš najkrajší spoločný zážitok, ktorý ste zvečnili fotografiou a dajte z nej vyrobiť puzzle, ktoré si aj spolu zložíte pri fľaši kvalitného vína. Môžete vytvoriť aj prezentáciu, či fotoknihu, kde mu napíšete milý odkaz. Ak použijete fotky aj z jeho detstva a rodiny, nenechá to jeho srdce chladným. Takto si zabezpečíte aj darček pre manžela na Valentína.

Podarilo sa mi trafiť sa vám do nôty? Verím, že vás článok inšpiroval a vyberiete darček pre partnera, na ktorý bude dlho spomínať.

Chcete poradiť, ktorý Gentlejam by bol ten pravý?

Kontaktujte nás

Iveta Hrabovská

Autorka unikátneho slovenského projektu Gentlejam- džemy a omáčky s prémiovým alkoholom a autorka článkov na webe Gentlejam, ktoré sú plné rád a inšpirácií.